Хочі відкрити Call-центр

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Дворцова » 24.04.2021, 15:20

Дуже хочу відкрити свій Call-центр, тільки не знаю складно це чи ні.
Що треба для його якісного функціонування крім обладнання та співробітників? Мені кол-центр потрібен для нашої компанії, який буде приймати заявки та спілкуватися з клієнтами.
Дворцова F
Аватара
Возраст: 42
Репутация: 0
С нами: 3 года

Сообщение #2 Анемия » 24.04.2021, 16:11

Дуже зручно коли є кол-центр в компанії, в мене він невеличкий - усього дві дівчинки відповідають на дзвінки, но це ефективно працює. А що потрібно крім обладнання? Так і особливого обладнання не треба, комп'ютер, телефон та спеціальний сервіс за допомогою якого спілкування з клієнтами стає ще якісніше.
Анемия F
Аватара
Возраст: 37
Репутация: 0
С нами: 4 года

Сообщение #3 Дворцова » 24.04.2021, 16:25

А скажіть, будь ласка що це за сервіс і як його встановити на комп'ютер? Мабуть, і мене такий потрібно, щоб організувати працю кол-центру. А телефон та особистий комп'ютер в нас звісно є.
Дворцова F
Аватара
Возраст: 42
Репутация: 0
С нами: 3 года

Сообщение #4 Анемия » 24.04.2021, 16:46

Дворцова писал(а):А скажіть, будь ласка, що це за сервіс і як його встановити на комп'ютер? Мабуть, і мене такий потрібно, щоб організувати працю кол-центру. А телефон та особистий комп'ютер в нас звісно є.
Все дуже просто, це Бітрікс24 https://www.bitrix24.ua/articles/crm_call_center.php CRM для call-центра встановити дуже просто та почати користуватися. І вам більш не треба зберегти інформацію о клієнтах десь на комп'ютерові в окремому файлі, все буде зафіксовано в одному сервісу - картки з інформацією, де вказано ім'я та прізвище кожного. А ще можна приєднати соціальні мережі та відповідати з одного чату.
Так і вам зручно буде здійснювати контроль над тим як працюють менеджери, на вашому смартфоні тільки треба встановити додаток цієї програми.
Изображение
Анемия F
Аватара
Возраст: 37
Репутация: 0
С нами: 4 года


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 21 гость

Индекс цитирования