Порекомендуйте дитячу книгу

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 makoce » 28.03.2024, 19:25

Я шукаю книгу для своєї племінниці на день народження. Їй 8 років і вже цілком непогано читає. Хочу щось, щоб вона не тільки розвивала свій читацький навик, але й мала яскраві емоції від прочитаного. Можливо, ви можете порадити якусь цікаву книгу, яку я можу подарувати?
makoce
Репутация: 0
С нами: 2 года 7 месяцев

Сообщение #2 VladislavaE » 28.03.2024, 19:25

Я недавно купував книги для своїх дітей в магазині Наш формат і залишився задоволений обслуговуванням. Великий вибір як класичних, так і сучасних книг для дітей різного віку. Ціни теж приємно здивували - якісна література за доступними цінами. Рекомендую цей магазин для всіх, хто шукає якісну та цікаву літературу для своїх малюків.
VladislavaE F
Аватара
Откуда: Київ
Репутация: 0
С нами: 4 года 2 месяца

Сообщение #3 armen.narbek » 28.03.2024, 19:26

Мені дуже подобається вибір книг для дітей у магазині Скамейка Бабуин. Тут завжди можна знайти щось цікаве та незвичайне для дітей різного віку. Я купував тут книги для своїх дітей на різні свята, і завжди залишався задоволений якістю обслуговування та швидкістю доставки. Рекомендую цей магазин усім батькам, хто хоче розвивати читацькі здібності своєї дитини.
armen.narbek M
Возраст: 33
Откуда: Херсон
Репутация: 0
С нами: 2 года 10 месяцев

Сообщение #4 Nonareklon » 28.03.2024, 19:26

Я дуже задоволений покупкою коміксів https://readeat.com/catalog/komiksi у магазині Readeat. Тут є великий вибір як класичних коміксів, так і новинок. Ціни також приємно здивували - доступно для кожного коштовість за таку цікаву та якісну продукцію. Обслуговування на високому рівні, завжди допоможуть з вибором та консультаціями.
Крім того, сервіс доставки в магазині Readeat працює швидко і надійно. Я отримав своє замовлення вчасно і в гарному стані, що для мене було дуже важливо. Також, магазин часто проводить цікаві акції та розіграші, що робить покупки ще більш приємними і вигідними.
Изображение
Nonareklon
Репутация: 0
С нами: 2 года 4 месяца


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 1 гость

Индекс цитирования