Розподільні щити

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 жулька » 09.03.2024, 19:14

Привіт, шановні форумчани! Шукаю надійного постачальника, де можна замовити підстанції низької напруги для електромережі мого малого підприємства. Можливо, хтось має досвід співпраці з компаніями, які надають такі товари? Буду вдячний за ваші рекомендації та поради!
жулька
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года 1 месяц

Сообщение #2 Fantom » 09.03.2024, 19:52

Вітання всім! Хочу поділитися своїм досвідом роботи з компанією "Енергомонтаж ЛВ" у контексті встановлення підстанцій низької напруги для нашого нового житлового комплексу. Задача стояла не з простих: нам потрібно було забезпечити ефективне та безперебійне електропостачання для великої кількості домогосподарств, при цьому максимально оптимізувавши простір та витрати. https://em.co.ua/product-category/rozdilni-shchyty-hh/ запропонували нам комплексне рішення з використанням підстанцій низької напруги, які ідеально вписалися в наші технічні та економічні вимоги.
Fantom
Репутация: 0
С нами: 1 год 1 месяц


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: elwin и 4 гостя

Индекс цитирования