Скільки часу на день ви проводите в городки?

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Monmartr » 07.12.2023, 12:56

Привіт усім! Цікавить ваша думка щодо того, скільки часу ви проводите граючи в онлайн городки на день? Я особисто намагаюся обмежувати себе, але іноді важко утриматися. Як ви вирішуєте це питання?
Monmartr
Репутация: 0
С нами: 4 года

Сообщение #2 Molran » 07.12.2023, 15:06

Для мене це трошки складніше. Якщо говорити про чесність, я проводжу більше 2-3 годин на день в городки point-loto.net.ua. Але мені здається, що я вмію контролювати свій час і гроші. Якщо це не впливає на моє фінансове становище та особисте життя, то чому ні? Як на мене баланс - це ключовий момент. Треба слідкувати за своїми власними емоціями та здатністю контролювати гру. Якщо виникають проблеми, то, можливо, варто звернутися за допомогою або переглянути свій підхід до гри.
Molran
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года

Сообщение #3 Volniy » 07.12.2023, 16:04

Це цікава тема. Я розумію, що гра в городки може бути захоплюючою, але для себе я встановив чітке обмеження - не більше 1 години на день. Це допомагає мені уникати зайвого часу в грі і зосереджувати увагу на інших справах. Як ви вважаєте, це досить, чи можливо я ще повинен щось змінити?
Volniy
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 3 гостя

Индекс цитирования