Масло виноградной косточки

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Ivanna » 12.01.2022, 13:07

Для меня масло виноградных косточек https://angela.org.ua/2018/05/maslo-vinogradnoj-kostochki-polza/ является средством номер один. Оно помогает сохранить молодость кожи лица и тела, улучшает состояние волос. Но я не знала, что это масло можно добавлять в готовые блюда и даже добавлять в масляные смеси для жарки или фритюра.
Ivanna
Репутация: 0
С нами: 3 года 2 месяца

Сообщение #2 AlvinaG » 23.01.2022, 09:32

Вітаю, красуні. Порадьте, як вибрати ефективний шампунь від випадіння волосся? Декілька років помічаю, що пізно восени у мене посилюється випадіння волосся. Ось і цього року восени і зараз взимку, після розчісування стала помічати, що їх на гребінці залишається більше, ніж зазвичай. У кого така сама проблема, які можуть бути причини алопеції? Підкажіть, як вибрати шампунь від облисіння?
AlvinaG
Репутация: 0
С нами: 3 года 4 месяца

Сообщение #3 Anka » 23.01.2022, 09:35

Ці рекомендації, як вибрати шампунь повинні допомогти вам. Але краще звернутися по допомогу до трихолога. Лікар призначить потрібні аналізи та дослідження, за допомогою яких виявить причину алопеції та призначить ефективні засоби та процедури, які призупинять облисіння та зміцнять волосся на голові.

Ось вам кілька порад, як вибрати шампунь чи самостійно приготувати його, щоб зупинити посилене випадіння волосся. У купленому шампуні не повинно бути синтетичних детергентів, обов'язкова наявність комплексу вітамінів, різноманітних рослинних олій, екстрактів та настоїв лікарських рослин.
Щоб запобігти посиленому випадінню волосся на голові, можна приготувати кілька ефективних складів із натуральних підручних засобів:

1. Рослинної олії та жовтків яєць. Потрібно взяти кілька жовтків, додати в них одну ложку рослинної олії та втирати цю суміш у волосся та шкіру голови. Почекати близько години і змити цей саморобний шампунь теплою водою.
2. Кропиви. Потрібно приготувати відвар із цієї трави і додати до нього одну-дві ложки оцту. Цей відвар дуже корисний для волосся.
3. Якщо у вас жирна шкіра голови та волосся, то можна мити їх відваром зі шкірки граната або березових бруньок.

Але важливо розуміти, що і шампунь від випадіння волосся і всі перераховані вище рецепти не можуть кардинально призупинити алопецію. Щоб запобігти облисіння, потрібно обов'язково звернутися до лікаря-трихолога. Для виявлення причин, чому випадає волосся, проводяться спеціальні аналізи. За результатами цих досліджень призначаються ефективні засоби та процедури, які допоможуть вилікувати алопецію.
Anka
Репутация: 0
С нами: 3 года 4 месяца


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 20 гостей

Индекс цитирования