Басейни для будинку - який тип краще?

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 AlvinaG » 05.09.2021, 08:16

Порадьте, який басейн для будинку краще вибрати. Який тип краще, доступніше за ціною і простіше в обслуговуванні? Задоволення дороге, будується один раз, тому не хотілося б помилитися у виборі конструкції. Буду всім вдячна за корисні поради і рекомендації в коментарях.
AlvinaG
Репутация: 0
С нами: 2 года 5 месяцев

Сообщение #2 Anka » 05.09.2021, 08:19

Ось стаття, в якій описані басейни для будинку та ділянки - http://surl.li/aergo , цими порадами і керуйтеся при виборі типу конструкції. Виходячи з характеристик і вартості, найбільш практичними вважають каркасні басейни. Це простий і економічний варіант.

На металевий каркас встановлюються листи з пластика, стики герметизуються. В результаті виходить міцна чаша, яку можна відразу ж заповнити водою. Цей різновид басейнів стає все більш популярним з кількох причин:

• Простота і невисока вартість установки. Придбати такий басейн під силу майже кожному домовласникові, його установка не зажадає великих витрат.
• Великий вибір конструкцій. Чаша може мати різну форму і розмір, листовий матеріал обшивки дозволяє створювати басейни різної конфігурації.
• Можливість переміщення. При необхідності конструкцію можна переставити в іншу частину ділянки, достатньо лише підготувати новий майданчик.
• Простота обслуговування. Не виникає складнощів з очищенням та іншими роботами.

Однак у таких конструкцій є і мінуси. На пластиковий бортик можна спертися при вході і виході, на зиму конструкцію доведеться розбирати. Перед установкою доводиться ретельно вирівнювати майданчик, щоб виключити навіть невеликий нахил.
Anka
Репутация: 0
С нами: 2 года 5 месяцев


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 2 гостя

Индекс цитирования