Цветочный магазин

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 alexaaa » 20.07.2021, 22:47

Уже не первый раз заказываю букет роз с доставкой своим близким через эту компанию - https://цветочка.бел/catalog/rozy , потому что лично вручить нет возможности. Оплата дистанционно - очень удобно! Всегда внимательное отношение, учитывают все пожелания, доставка в срок, а цветы всегда свежие) большое спасибо им, рекомендую!
alexaaa
Репутация: 0
С нами: 2 года 11 месяцев

Сообщение #2 T878 » 29.07.2021, 10:00

Є в мене складне питання по квітам, бо треба начальниці однгого відділу компанії наших партнерів подарувати квіти на день народження. Панянка по квіти все знає і там всілякі значення, кольори і так далі. А мені потрібно подарувати букет такий без натяків і гарний. Що то може бути і де це купити у Львові?)
T878
Аватара
Возраст: 33
Репутация: 0
С нами: 3 года 2 месяца

Сообщение #3 креативчик » 29.07.2021, 13:21

Ой, да чего она сложная эта ваша задача, как по мне, то ничего не обычно в ней нет. Просто надо захотеть купить этот букет, вот и все.
креативчик
Репутация: 0
С нами: 4 года

Сообщение #4 жулька » 29.07.2021, 13:39

Є в мене складне питання по квітам, бо треба начальниці однгого відділу компанії наших партнерів подарувати квіти на день народження. Панянка по квіти все знає і там всілякі значення, кольори і так далі. А мені потрібно подарувати букет такий без натяків і гарний. Що то може бути і де це купити у Львові?)

Дуже цікава ситуація, мені просто не зрозуміло чому саме ця людина має подумати, що цей букет щось да означає?) Ви там щось їй пропонували чи мались до неї якісь зазіхання? Але добре, це все жарти жартами, треба ж вам щось порадити.
Дійсно можна знайти дуже багато інформації навіть в інтернеті про значення квітів, але саме цікаво що на одному сайті пишуть одне значення, а на іншому друге. Я б на вашому місце не дарувала троянди взагалі тим більше червоного чи рожевого кольору. Бо червоні троянди то натяк на сильні почуття і пристрасть, а рожеві це ніжність.
Вам треба подарувати букет з польових квітів, це не означає що треба десь шукати бабусю з букетами)) Це можуть бути навіть ромашки, ось наприклад в цьому львівському магазині https://kvitna.ua/collection/field-bouquets Можна купити чудовий букет з ромашки.
Изображение

Виглядають стильно і пристойно. І не думайте що це тільки на фото, вам привезуть такий же самий букет як і на фото і вам точно не буде соромно його подарувати. І доставка доволі швидко працює, бо ви замовите його без будь-якого обговорення і замін, тому що якщо букет є на сайті, значить вам його зроблять.
жулька
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года 1 месяц


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 11 гостей

Индекс цитирования