Хто знає, як привчити кота ходити на лоток?

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Anka » 27.04.2021, 18:56

Добридень! Прошу дати поради, як привчити кота ходити на лоток, йому 1,5 місяця. З 2 тижнів вигодовували, тому що мами кішки не було, тому прикладу для наслідування не було. Стали випускати з коробки на прогулянку по квартирі, кожен раз по поверненню в коробку - ходив у туалет на пелюшку в протилежний кут від своєї лежанки. А сьогодні побачила, що дно коробки мокре і запах відповідний. Що робити, як привчити кота ходити на лоток?
Anka
Репутация: 0
С нами: 3 года 3 месяца

Сообщение #2 AlvinaG » 27.04.2021, 18:58

Спробуйте скористатися якоюсь із цих порад, як привчити кота ходити на лоток http://surl.li/sbap , можливо, це допоможе. Я привчала свого першого котика так. Коли мені його подарували, господиня "в подарунок" подарувала мені в конвертику газетку просякнуту його мочею. Ось ця газетка стала першим "наповнювачем" нашого лоточка.

Принесла кошеня додому. Впустила. Він озирнувся, пішов по кімнатах гуляти. Я в цей час встановила лоток в туалеті, постелила на дно газетку. Принесла і посадила котика в лоток. Взяла його лапки своїми руками і поскребла ними по газетці, як це роблять кішки, коли готуються зробити свої брудні справи. Кошеня все прекрасно зрозуміло з першого разу.

Моя мама була проти тварини в будинку, мовляв запаскудить всю квартиру. Але коли вона побачила, що котик підняв хвіст морквиною і рушив до лотка (!) Сам (!) то відразу (!) його полюбила всією душею навіки.
AlvinaG
Репутация: 0
С нами: 3 года 3 месяца


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 20 гостей

Индекс цитирования