Кава для кавомашини

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Жужа » 06.01.2023, 22:07

Можливо хтось знає, яку краще каву підібрати для кавомашини. Буду дуже вдячна за рекомендації та допомогу, адже дуже важливо правильно підібрати каву, щоб не пошкодити кавомашину.
Жужа
Аватара
Репутация: 0
С нами: 1 год 8 месяцев

Сообщение #2 мокша » 06.01.2023, 23:32

Якщо є певні вагання, можна почитати відгуки, а так я взагалі беру арабіку. Мені найбільше подобається смак, він має незвичайний приємний смак.
мокша
Аватара
Репутация: 0
С нами: 1 год 8 месяцев

Сообщение #3 Амелина » 07.01.2023, 00:03

Каву для кавомашини можна вибрати в інтернет-магазині https://coffeeagent.com.ua/top-dlya-filtr-kofe/ досить широкий асортимент у них і хороший вибір. Також доступні ціни, я задоволена. В каталозі інтернет-магазину широкий вибір сортів кави, проте найкращим є арабіка. Більш детально можна ознайомитись на сайті магазину.
Амелина
Аватара
Репутация: 0
С нами: 2 года

Сообщение #4 Дина Антко » 24.12.2023, 10:16

У меня капсульная кофемашина nespresso . Очень довольна её качеством
Дина Антко
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года 9 месяцев

Сообщение #5 Bleralda » 27.12.2023, 11:13

А капсули для неї де ви купуєте, якщо не секрет?
Bleralda
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года 8 месяцев

Сообщение #6 Зубочкин Геннадий » 28.12.2023, 09:05

Bleralda писал(а):А капсули для неї де ви купуєте, якщо не секрет?

А по суті немає ніяких секретів)) В інтернеті набагато вигідніше зараз купити капсули nespresso https://coffeeok.com.ua/ua/kofe/kofe-v-kapsulah/tip-kapsul/nespresso . Вони там і наявності є завжди, і ціна набагато вигідніша аніж у звичайних магазинах міста. Я через сайт "Coffeeok" завжди тепер каву замовляю і вам раджу так робити
Зубочкин Геннадий
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года 9 месяцев


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 2 гостя

Индекс цитирования