Автозапчастини

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 RaisaVl » 27.11.2022, 10:59

Підкажіть магазин автозапчастин, який доставляє свій товар Новою поштою по всіх робочих відділеннях України. Важливо, щоб асортимент був широким, адже мій чоловік займається ремонтом автомобілів і йому постійно потрібні запчастини для різних марок автомобілів.
RaisaVl
Репутация: 0
С нами: 3 года 3 месяца

Сообщение #2 Gamburg » 27.11.2022, 11:18

Ось вам посилання на магазин автозапчастин https://vbavto.com.ua/ . Раджу, щоб ваш чоловік сам дивився асортимент та порівнював ціни. Можливо раніше він купував десь дешевше, хоча я в цьому дуже сумніваюся. Оскільки останнім часом ціни на запчастини дуже зросли, і купити їх можна не у всіх магазинах. У декого проблеми із доставкою.
Gamburg
Репутация: 0
С нами: 3 года 3 месяца

Сообщение #3 RaisaVl » 27.11.2022, 11:25

Так, чоловік буде все дивитися. Я просто підбираю варіанти. Адже у мене сьогодні вихідний, да і вільного часу у мене більше, ніж у нього. В нього останнім часом дуже багато роботи.
RaisaVl
Репутация: 0
С нами: 3 года 3 месяца


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 25 гостей

Индекс цитирования